PartneřiSeznam našich
partnerů zde
Poradna
poradna

Další akce

Těšit se můžete i na tyto další akce:

 

Morava Golf Tour je partnerská tour, která se skládá ze šesti otevřených turnajů a závěrečného texas scramblu na hřištích s příjemnou dostupností od Brna. 
Prvních šest turnajů se bude hrát systémem stableford s plným vyrovnáním na úpravu hcp. Na každém turnaji budou vyhlašovány výsledky ve třech kategoriích. První tři hráči v každé kategorii obdrží věcné ceny. Dále budou odměňováni vítězové vložených soutěží — longest drive, nearest to pin. Pěkná odměna čeká i na šťastlivce, kterým se podaří zahrát hole in one na jakékoli jamce turnaje. Výsledky těchto turnajů se zapisují do průběžného pořadí, ze kterého vzejde vítěz tour. Každému z hráčů se budou počítat tři nejlepší výsledky. 
Turnajů se zůčastní 80 až 100 hráčů, kteří budou mít od organizátorů zajištěnou plnou penzi: snídani, svačinu do bagu, oběd po hře, občerstvení na hřišti. 
Na každém turnaji se koná i dobročiná charitativní sbírka ve prospěch těch, kteří neměli v životě takové štěstí jako ostatní. Slavností předání celkové sumy se koná na závěrečném večírku MGT, na kterém proběhne i vyhlášení výsledků. 

30. 1. 2015

Golfový ples

- - - 

Březen 2015

Bük (Maďarsko) Hotel Greenfield ****

Golf & spa (4denní golf)

- - - 

Listopad 2015

Black Stock, Velká Lomnica (Slovensko)

Golf & fantastické panoráma hor

- - - 

21.-28.11 2015

Belek (Turecko), Hotel Sueno*****

Užijte si golf s vítězem Morava Golf Tour 2015

7 nocí v 5***** hotelu s all inclusive programem

Cena: maximálně 999 €

- - - 

2015

Možnost účasti za zvýhoďněné ceny na turnajích časopisu Golf


O MGT|Propozice|Výsledky|MGT plus|Kontakt|Mapa webu    

Copyright 2013 Morava Golf Tour