PartneřiSeznam našich
partnerů zde
Poradna
poradna

MGT plus

 

pro ty, kteří si chtějí víc zahrát a vylepšit své postavení v MGT 2016 

Morava Golf Tour je partnerská tour, která se skládá ze šesti otevřených turnajů a závěrečného texas scramblu na hřištích s příjemnou dostupností od Brna. 
Prvních šest turnajů se bude hrát systémem stableford s plným vyrovnáním na úpravu hcp. Na každém turnaji budou vyhlašovány výsledky ve třech kategoriích. První tři hráči v každé kategorii obdrží věcné ceny. Dále budou odměňováni vítězové vložených soutěží — longest drive, nearest to pin. Pěkná odměna čeká i na šťastlivce, kterým se podaří zahrát hole in one na jakékoli jamce turnaje. Výsledky těchto turnajů se zapisují do průběžného pořadí, ze kterého vzejde vítěz tour. Každému z hráčů se budou počítat tři nejlepší výsledky. 
Turnajů se zůčastní 80 až 100 hráčů, kteří budou mít od organizátorů zajištěnou plnou penzi: snídani, svačinu do bagu, oběd po hře, občerstvení na hřišti. 
Na každém turnaji se koná i dobročiná charitativní sbírka ve prospěch těch, kteří neměli v životě takové štěstí jako ostatní. Slavností předání celkové sumy se koná na závěrečném večírku MGT, na kterém proběhne i vyhlášení výsledků. 

 

Turnaje:
 

21. 7. 2016

Golf Resort Konopiště

2.500 Kč

VÝSLEDKY: ZDE

FOTKY: ZDE

- - - 

18. 8. 2016

Golf Resort Ropice

1.700 Kč

VÝSLEDKY: ZDE

FOTKY: ZDE

- - - 

25. 8. 2015

Golf Resort Haugschlag

2.500 Kč

VÝSLEDKY: ZDE 

- - - 

 

Informace:

 

Cena za jedno fee na daný turnaj obsahuje:

Turnajové fee

Plnou penzi (snídaně, balíček do hry, oběd po hře)

Extra bodování do průběžného pořadí MGT

Bodování do průběžného pořadí MGT

Extra +1 bod do průběžného pořadí MGT

 

Systém hry:

každý jednotlivý turnaj bude hrán jako stableford s vyrovnáním, na úpravu hendikepu ve vypsaných hendikepových kategoriích, muži hrají ze žlutých a ženy z červených odpališť. Oceněni budou vždy první tři hráči každé kategorie.

 

_


O MGT|Propozice|Výsledky|MGT plus|Kontakt|Mapa webu    

Copyright 2013 Morava Golf Tour